*** Hotel Elizza ubytování Praha 10

Hotel Praha 10 Elizza Ubytování Hotel Elizza Praha :
Hotel ELIZZA je rekonstruovaná secesní vila z počátku století, situovaná do příjemné, tiché a klidné vilové čtvrti Zahradního Města v Praze. Od centra Prahy je hotel vzdálen Metrem a autobusem půl hodiny, autem 10 minut.

Praha Hotel Elizza ubytování :
K dispozici je 30 pokojů se 65 lůžky. Pokoje jsou 2 - 3 lůžkové s příslušenstvím, TV, satelit, telefon, minibar a trezor. Ubytování Vám zpříjemní dětský bazén, internetová kavárna, venkovní nekrytý bazén, zahrada s parkovou úpravou.

Hotel Elizza ubytování Praha 10 restaurace :
Restaurace má 50 míst k sezení a zajišťuje stravování - snídaně, obědy a večeře. Do restaurace je bezbariérový přístup.

Elizza ubytování Praha hotel konferenční služby :
Hotel nabízí možnost pořádat svatební hostiny, promoce, bankety, školení, semináře a jiné.

Hotel ubytování Elizza Praha služby :
Bezbariérový přístup, domácím zvířatům vstup povolen, faxové služby, kopírování, opatrování dětí, počítač s připojením na internet, pokojová služba, praní a žehlení prádla, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, průvodce, přeprava zavazadel pro cyklisty, směnárna, WiFi. Parkoviště, směnárna, lobbybar, zahradní gril, venkovní sezení a bazén - to vše je pro Vás v hotelu připraveno.

Ubytování Praha Hotel Elizza okolí :
Autoservis (2 km), holič (1 km), kadeřník (1 km), kasino / herna (7 km), kosmetické studio (3 km), krytý bazén (5 km), kulečník / billiard (3 km), kuželky (1 km), masáže (0.5 km), myčka automobilů (1 km), nákupní středisko (0.5 km), sportovní hala (0.5 km), sportovní hřiště (0.8 km), squash (0.5 km), stolní tenis (2 km), střelnice (2 km), tenisová hala (0.5 km), tenisové kurty (0.5 km).

Dovolená Praha ubytování Hotel Elizza Navigace :
Při příjezdu od Plzně pokračujete po dálnici E 50 směr BRNO, LINZ přes Barrandov po Jižní spojce. Sjezd na BRNO však nepoužijete a jedete dále směr HRADEC KRÁLOVÉ, TEPLICE. Minete čerpací stanice SHELL, Benzina a použijete výjezd z dálnice, exit STRAŠNICE, ZAHRADNÍ MĚSTO. Odbočte doprava, vyjedete na kopec a hned za stanicí autobusu a kioskem zatočíte do ulice Na Vinobraní. Na rohu již uvidíte reklamní tabuli hotelu.

Ve směru od Brna, krátce po příjezdu do Prahy použijete sjezd z dálnice směr HRADEC KRÁLOVÉ, TEPLICE,  dostanete se na Jižní spojku a míjíte čerpací stanice, jak je uvedeno výše.

Z centra Prahy vyjedete po dálnici směr BRNO, použijete sjezd "SPOŘILOV, HRADEC KRÁLOVÉ, TEPLICE", pokračujete po Jižní spojce k čerpacím stanicím SHELL, Benzina a dále dle výše uvedeného návodu.

METREM A AUTOBUSEM:
 Trasa A - na stanici STRAŠNICKÁ a dále autobusem č.188, 224 nebo 101 na stanici JESENICKÁ. Pokračujete pěšky cca 25 m po směru jízdy a za kioskem zabočíte vpravo do ulice Na Vinobraní.
 Trasa C - na stanici PANKRÁC a dále autobusem č.188 na stanici ZÁBĚHLICE. Přejdete na druhou stranu a po schodech vyjdete do ulice Na Vinobraní.
Hotel Praha 10 Elizza - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 10 Elizza - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 10 Elizza -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 10 Elizza -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 10 Elizza - disponuje kavárnouHotel Praha 10 Elizza - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 10 Elizza - disponuje restauracíHotel Praha 10 Elizza - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 10 Elizza - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 10 Elizza - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 10 Elizza - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 10 Elizza - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 10 Elizza - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 10 Elizza - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 10 Elizza - na pokojích je telefonHotel Praha 10 Elizza - Pokoje jsou vybaveny televizorem